Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rapor parası

Hybrid View

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    iyi günler arkadaşlar...

bir personel 10 gün rapor almış. biz bunun puantajını tam gösterdim maaşını eksiksiz aldı. sgk ya da 10 günlük bildirimini yaptık. sgk dan raporun parasını da aldı. bu durumda herhangi olumsuz durum olur mu? eksik gün bildirmedik.beni kanuna uygunsuz düşürecek bir olay olur mu? bilgilerinizi bekliyorum.

Ziyaretci

Olan işverene olmuş zaten devlet baba taraffından bir sıkıntı olmaz fakat eksik gün bildirim formu veremeyeceğiniz için kurumla bir görüşseniz iyi olur dilekçe isteyebilirler

Yeni Üye
    Nereden
    Çorum
    Eksik gün olmadığı için zaten bildirmeyeceksiniz. Hiç bir Problem yok rahat olun.

Yeni Üye
    değerli üstadlar hem rapor parasını alıyo hemde ssk tarafından tam gün gösteriliyo.Buarada işçi hem rapor parasını hemde çalıştığı günün parasını alıyo.burada çift para almış olmuyomu

Müdavim Üye
    Nereden
    SİVAS
    Alıntı yatkin20 Nickli Üyeden Alıntı
    değerli üstadlar hem rapor parasını alıyo hemde ssk tarafından tam gün gösteriliyo.Buarada işçi hem rapor parasını hemde çalıştığı günün parasını alıyo.burada çift para almış olmuyomu
    rapor parasını kurum zorunlu olarak personel istirahatlı olduğu için ödemek zorundadır. işveren ise kendi insiyatifine göre tam gösterip tam ödeme yapıyor(kayıp ise bu işverenin kaybı oluyor) . kurum kendi tarafından bakar. burda devletin bir kaybı yok. aksine fazladan prim ödendiği için kurum da ses çıkarmıyor.

Üye
    Nereden
    Antalya

SGK aldığı parayı işverene ödemek zorundadır,zannediyorum.Daha önceki uygulamalar bu yöndeydi.değişmediyse.iyi günler.
    karadut

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Hiç bir problem yok merak etmeyin...