Sayfa 1 Toplam 35 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 344 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KGK: KIDEMİ 15 YIL OLAN DENETÇİ OLACAK

Müdavim Üye
    https://www.sausem.sakarya.edu.tr/basvuru.pdf

660 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME ÇERÇEVESİNDE YETKİLENDİRİLECEK MESLEK MENSUPLARINA İLİŞKİN EĞİTİM PROGRAMI

01/06/1989 tarih ve 3568 sayılı kanuna göre Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik hakkını kazanmış olup meslekte kıdemi 15 yılını tamamlamış olanlardan bağımsız denetçi olarak yetkilendirmeyi talep edenler, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu ile bu konuda işbirliği yapan Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi arasından imzalanan protokol çerçevesinde düzenlenecek olan sertifika programına iştirak edebilirler. Meslekte kıdemin hesaplanmasında, meslekte staja başlama tarihi; stajdan sayılan hallerde ise kamuda mesleğe giriş tarihi esas alınacaktır. Edited by: Mustafa Gülşen
    ZÜBEYİR SERT
    Mali Müşavir

Müdavim Üye
    10 yıl olmamış 15 yıl olmuş kıdem arkadaşlar

Müdavim Üye
    UFRS-UFRS uygulamaları TTK ve Finansal Yönetim Mödüllerinde 148 ders saat eğitim alan 15 yıl kıdemli meslek mensuplarına SINAV YOK.

Müdavim Üye
    DÜZELTİYORUM SINAV VAR 70 ORTALAMA NOT OLACAKMIŞ

Müdavim Üye
    EYLÜL DE EĞİTİMLER BAŞLAYACAK EĞİTİM YERLERİ İSTANBUL ANKARA İZMİR ADANA GAZİANTEP SAMSUN ERZURUM ÖRGÜN EĞİTİMLERE %90 KATILMA ŞARTI ARANACAK. KONAKLAMALI5.340 TL
    KONAKLAMASIZ4.440 TL

BONUS TA VAR TABLET DAHİL FİYATA

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey

15 yıl hesabı nasıl yapılcak 4 yıl ünirversite + 2 yıl staj + 9 yıl ruhsat gibimi? toplamda 10 yıl 8 yıl olanlar için ne olcak peki?Edited by: YELİZ CEYHUN

Müdavim Üye
    Aynen ifadeyi yazıyorum." Meslekte kıdemin hesaplanmasında, meslekte staja başlama tarihi; stajdan sayılan hallerde ise kamuda mesleğe giriş tarihi esas alınacaktır." Buna göre 1997 yılında staja başlayan arkadaşlar müracaat hakkına sahip olacaktır.

Müdavim Üye
    Yasada böyle şart yokken KGK bu süreyi nasıl belirliyor
    MARİFET İLTİFATA TABİDİR....

Müdavim Üye
    660 sayılı KHK ile verilen yetkiye dayanarak

Müdavim Üye

Yıl şartı koyacakları kesin ama .Denetimin geleceğini oluşturacak gençleri sistem dışına atmaya çalışırken kayıtdışılığına bu işin hiçbir faydası olmayacak.Yine el yordamı denetime devam.Kısacası eski tas eski hamam.Böyle yıl tavizi verirlerse bir daha işin içinden çıkamazlar.Olan bütün meslektaşlara olur.Yabacılar geldi hoş geldi deriz.
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)