Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BOŞ TESLİM EDİLEN YEVMİYE DEFTERİ LÜTFEN YARDIM

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    MERHABALAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. BABAMA AİT OLAN İŞYERİNİ (ŞAHIS) 3.5 YIL ÖNCE KAPATTIK. BABAM MUHASEBECİSİNE 1.5 YIL ÜCRET ÖDEMEMİŞ. FAKAT MAKBUZLARINI MUHASEBECİ KESMİŞ.UZAKTAN TANIDIĞIMIZDI. DEFTER TASTİK , 1 GEÇİCİ VERGİ VE 2 TANE KDV Yİ MUHASEBECİ ÖDEMİŞ. ÖNCEKİ MUHASEBECİ BABAMIN EMEKLİ OLDUĞUNU BAĞKURA BİLDİRMEDİĞİ İÇİN BABAMA 5000 TL CEZA GELMİŞTİ . BABAMDA BU ONUN HATASI DİYE DÜŞÜNEREK BU MUHASEBECİYE HİÇ PARA VERMEDİ.BİZ AİLECE ONUN HAKLI OLDUĞUNU BİLİYORUZ, FAKAT ANLATAMIYORUZ. KAVGA ETMİŞLER VE BABAM KAPANAN İŞYERİNİN DEFTERLERİNİ DÖKÜM ALINMADAN BOŞ TOPLAMIŞ GELMİŞ. DEFTER VE BELGELERİ TESLİM ALDIM DİYE KAĞIT YAZMIŞLAR. KAPANALI 3.5 YIL OLDU .NE YAPALIM LÜTFEN BİLGİLERİNİZE GÜVENİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN. NE BİZE NEDE MUHASEBECİYE DAHA FAZLA ZARAR GELMESİNİ İSTEMİYORUM.

Üye

eski muhasebecini bulunuz, bilgisyarındaki bilgiler halen durmaktadır. defterlerini yazdırınız. çözümü en kısa yönden bu.

Kıdemli Üye
    Alıntı veliaksu046 Nickli Üyeden Alıntı

eski muhasebecini bulunuz, bilgisyarındaki bilgiler halen durmaktadır. defterlerini yazdırınız. çözümü en kısa yönden bu.

+ 1