Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu ne demek ?

Ziyaretci
    Piyasası Kurulu Tarafından İşlemleri 2/11/2011 Tarihinden Önce Başlatılan Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisans Sınavı Hakkında Duyuru

Anasayfa
    Son Gelişmeler

Sermaye Piyasası Kurulu Tarafından İşlemleri 2/11/2011 Tarihinden Önce Başlatılan

Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisans Sınavı Hakkında Duyuru

Geçiş döneminde yapılacak uygulama konusunda Kurumumuza intikal eden hususlara ilişkin aşağıdaki açıklamanın yapılması yararlı görülmüştür:

26/9/2011 tarihli ve 660 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 9 uncu maddesi uyarınca bağımsız denetçi ve bağımsız denetim kuruluşlarının yetkilendirilmesi münhasıran Kurumumuz görev ve yetki alanındadır. Bu Kanun Hükmünde Kararnamenin yürürlük tarihi olan 2/11/2011 tarihinden önce Sermaye Piyasası Kurulu tarafından süreci başlatılan ancak, sonuçlandırılmayan Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisans Sınavı işlemleri, geçiş döneminde, Kurumumuz gözetimi altında Sermaye Piyasası Kurulu ile birlikte 31/12/2012 tarihine kadar tamamlanacaktır.

Duyurulur.
    --------------------
    KGK nın son duyurusu.

Ziyaretci
    spk lisanslama sınavından eksik dersi kalanlar 31/12/2012 kadar tamamlayacak demek

Yeni Üye
    Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisans Sınavı Hakkında Duyuru