Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NURETTİN CANİKLİ KANAL 24 AÇIKLAMALARI

Üye
    Nereden
    Ankara
    Nurettin Canikli büyük ihtimalle TBMM'de yeni TTK'ya ait değişiklikler yapılmadan önce Kanal 24'te açıklamalar yapıyor.Kanunun en önemli maddelerinden olan Bağımsız Denetim konusunda kafasındaki düşünceyi hiç açıklamıyor.Biz görüşme esnasında böyle bir önerge vereceğiz kendimize bağımsız denetim yetkisi alacağız demiyor.Sinsi planı deşifre etmemek adına hiç sesini çıkarmıyor.Konuşmasının bir yerinde 7 tane denetçi raporunu kaldırdık diyor.Keşke kaldırmasaydınız bakın bağımsız denetim yetkisini de aldınız ne para kırardınız Nurettin Bey.
    Kısacası arkadaşlar yeni kanun hiçbir şeyi değiştirmeyecek yine şirketler patronların çiftliği olacak, kafalarına göre para çekecekler, eşe dosta hediyeler alacaklar falan filan.Nurettin Bey diyor ki patronlar ister istemez şirketten para çekecekler diyor.Çünkü paraya ihtiyacı olacakmış.Ben bir çalışan olarak alacağım ücrete göre harcamalarımı yapıyorum.Ama şirket sahibi bunu yapmaktan aciz.İstediği zaman para çekebilsin diye şirkete borçlanma yasağını gevşettiler.Tabi bu arada Şükrü Hoca'nın kulakları çınlasın patronların istediğini kamuoyu oluşturarak gereksiz eleştirilerle aldı.Bu arada Maliye Bakanlığı artık şirketlerin kasalarını fiktif rakamlar var mı diye kontorl edecekmiş))Nurettin Bey bence siz bu işlerle uğraşmayın şimdiden kazanacağınız paralar için yer ayarlayın.Zira sayenizde siz ve sizin gibi birçok insana çok güzel paralar kazandıracak yetkiyi aldınız.Ama Allahtan duam güle güle yiyemeyin...her lokmanızda hakkını gasp ettiğiniz 80.000 meslek mensubu'nun hakkını yediğinizi Rabbim size hatırlatsın.Böyle son dakika golü ile insanların haklarını ellerinden almanın sonuçlarını Allah size acı tecrübelerle yaşatsın.
    Hakettiğimiz Değeri Görene Kadar....

Üye
    Nereden
    Ankara
    Nurettin CANİKLİ Açıklamalarının linki kendinizde izleyebilirsiniz.İzleyin ki sinsi planı sizde görün.

https://www.yirmidort.tv/ekonomi/can...ladi-41123.htm
    Hakettiğimiz Değeri Görene Kadar....