Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eğitimler 4 güne indirilmiş

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    evet cansucan kaynak doğru arkadaşım eğitmen mail gelmiş bana gösterdi şaka felan sandık zira ilk önce 78 saat sonra 42 saat şimdid 28 saat

Müdavim Üye
    Zaten İstanbul odasının sitesinde yazıyı ben önceden eklemiştim.Denetim de revizyon adı altında.Bu revizyon olayı buymuş demek.1-2 hafta için de ultra-mega denetim revizyonu adı altında açıklama çıkarsa da şaşırmam.Ondan da şu anlam çıkar eğitim meğitim yok evde internetten takılın anlamında oluverir.

Revizyon LinkiEdited by: fatihgke
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)

Kıdemli Üye
    Maksat "dostlar alışverişte görsün" işte.. Biz de safız ya yedik.. Edited by: deman

Ziyaretci

28 saat yetersiz tamam, peki 48 hatta 72 saat yeterlimi? 28 dostlar alışverişte görsün ise 48 dostlar ikea da, 72 de dost düşman hepsi avm de görsünmü oluyor?
    3 günlük Sedar Hoca eğitiminin 800TL olduğunu hatırlayalım, hem 800TL verip hemde iyiki öğrendim 3 gün yani 24 (hergün saat kurs olacağı varsayımı ile) saatte şunu diye sevinenler varmı acaba?
    ve başka kim nerede ne zaman kaç saatlik bedelsiz eğitim verdi de alan oldu?

Edited by: aliismettekin

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey

doğru söylüyorsunuz İsmet Bey sizin bakış açınızla bakınca doğru yazdıklarınız sadece, saatleri baştan ilan etmeselerdi bari , herkesde beklenti oluştu ilk önce 72 saat sonra 42 saat dediler şimdide 28 saat olunca insanların hayalleri yıkıldı , tam karar verilebilseydi saatler konusuna veya hiç söylemeselerdi beklenti oluşmazdı belki.

Ziyaretci
    Alıntı aliismettekin Nickli Üyeden Alıntı
    28 saat yetersiz tamam, peki 48 hatta 72 saat yeterlimi? 28 dostlar alışverişte görsün ise 48 dostlar ikea da, 72 de dost düşman hepsi avm de görsünmü oluyor?
    3 günlük Sedar Hoca eğitiminin 800TL olduğunu hatırlayalım, hem 800TL verip hemde iyiki öğrendim 3 gün yani 24 (hergün saat kurs olacağı varsayımı ile) saatte şunu diye sevinenler varmı acaba?
    ve başka kim nerede ne zaman kaç saatlik bedelsiz eğitim verdi de alan oldu?

BEDELLİ, BEDELLİ 390 TL BEDELİDE..... İLANEN DUYURULUR...!!!!

Kıdemli Üye
    Alıntı aliismettekin Nickli Üyeden Alıntı
    28 saat yetersiz tamam, peki 48 hatta 72 saat yeterlimi? 28 dostlar alışverişte görsün ise 48 dostlar* ikea da, 72 de dost düşman hepsi avm de görsünmü oluyor?3 günlük Sedar Hoca eğitiminin 800TL olduğunu hatırlayalım, hem 800TL verip hemde iyiki öğrendim 3 gün yani 24 (hergün saat kurs olacağı varsayımı ile) saatte şunu diye sevinenler varmı acaba?ve başka kim nerede ne zaman kaç saatlik bedelsiz eğitim verdi de alan oldu?
    Sayın Tekin, TÜRMOB, her yıl trilyonlarca lirayı, meslek mensuplarından ve stajyerlerden ne için alıyor ? Koltuklarına kurulup keyif sürmek için mi ? Son 10 yılda, mali müşavirlere bu kadar iş yüklenmesi karşısında, hangi eylemi yapmış TÜRMOB ve il odaları ? Hangi sonuçlar almışlar ? Yoksa mali müşavirlere bazı kazanımlar sağlamışlar da bizim mi haberimiz yok. Varsa söyleyin bu kazanımları da, bizim de haberimiz olsun.

Ziyaretci
    1-para topluyor ve ilk kez böyle bedelsiz yararlı iş yapıyor, sn cansucan ın dediği 390 tl bize söylenmedi yani hala bedelsiz izmirde bu eğitim,
    2- bir örgütün sizin dediğiniz türden eylem yapması için kitleyi arkasında hissetmesi gerekir bu güveni verdimi meslektaşlar herhangibir olayda? şu yttk kobitfrs bağımsız denetim konusunda bile bu kadar net bir olayda bile yasamızda denetim yapacağımız yazmasına rağmen kendi örgütü bu hakkı savunurken bu alanda yazılanlara bir geri dönüp bakın, bu konuda tek ciddi eğitim çalışması yapan türmob hakkında hiçbir şey yapmadı diyenlerin sesi böyle daha fazla duyuldukça örgüt ne yapabilir ki?

Kıdemli Üye
    Sayın Tekin, 21 yıldır ilk kez parasız bir eğitim veriyor TÜRMOB. 21 yılda ilk kez. Onu da, belki 10 kere eğitim saatini düşürerek. TÜRMOB ne zaman haklarımız için bir yürüyüş tertipledi de biz katılmadık ? Bu tip eylemlerin öncülüğünü meslek odaları, meslek birlikleri yapar. 10 yıldır yüklenen işlerden, mali müşavirlerin anası ağladı, halen ciddi bir eylem öncülüğü yapamadı TÜRMOB veya il odaları. Seçimlerde her iki gruba da oy vermiyecem, bunların dışında oluşan, hakkımızı arayabileceğine inandığım grublardan birine oy vericem. Edited by: deman

Ziyaretci
    isabetli bir karar .