Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFRS BİZE ÇOK BÜYÜK GELİR

Kıdemli Üye
    Ütopya; toplum mühendislerinin, toplumları daha rahat gütmek için, kullandıkları bir kavramdan öte birşey değildir. Ay a gitmek, Mars a uzay aracı göndermek, insanın gen haritasını çıkarmak, diğer kıtadaki biriyle internet üzerinden, görüntülü konuşmak da, bir zamanlar ütopya olarak adlandırılıyordu, unutmayın. "Gerçekçi olun; İMKANSIZI İSTEYİN !" Che

Ziyaretci
    Bilimsel araştırmalar ve bilimle ilerlemeler ile toplumsal olmazları karıştırmayalım, bilimin neler yapabileceğini hayal etmek olanak dışı, hayal ediyorum sananlar da kısa sürede devre dışı kalıyorlar, interneti bizler kullanmaya başlayana kadar hiçbir bilim kurgu hayalcisi bunu hayal edemedi, uzay yolu dizisindeki el telefonları uzun mesafeli telsizden öte bir alet değildi,bugün hepimizin elindeki cep telefonlarını 1980 lerde hayal edemiyorduk.
    Ütopya ideal toplumdur, bu olanaksızdır.
    Benim ütopyaya benzettiğim istekleri hayalleri ütopya olarak değerlendirmek "en samimi" ve "en masum" yaklaşımdır.Yoksa daha neler neler denebilir.

Kıdemli Üye

Bazılarının çıkarlarına dokunmuş, yazdıklarım. Çıkarlarına dokunanlar istese de, istemese de bu değişiklikler olacak, yakında. Öyle haksız rekabet yaparak, 40 TL ye - 50 TL ye işletme defteri, 100 TL ye ltd. şirket tutarak, defter toplama devri sona erecek. O zaman, o haksız rekabet yapan, mesleğin değerini ayağa düşürenler, bu piyasadan silinip gidecek ve bu çok güzel olacak.Edited by: deman

Kıdemli Üye
    Zaten bu haksız rekabetçiler, UFRS ve Denetim 'in geleceğini duyunca tir tir titremeye başladılar bile.

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul

sayın deman bu dediklerimiz ütopya değildir ve aynen sizinde dediğiniz gibi bazıları bazı şeyler yaşanmaya başlayınca zamanla bakalım o zaman aynı teraneleri gene tekrarlayacaklarmı bunu hep beraber yaşayacağız,makul ve mantıklı olanı istemek hiç bir zaman ütopya değildir,konu ile direk alakalı değil ama kesiştiği noktalar olduğu için söylemek isterim,yer yüzünde yaşanan çok önemli buluşlar ve gelişmeler öncelikle düşlerde başlamıştır yani hayallerde ve akabinde zamanla çoğuda gerçekleşmiştir,burda olmaz bize uymaz denen şeyleri bu millet tarihte çok kere gerçekleştirmiştir,bir elif ayrı ayrı tek başına olsa bir kuvvetindedir ama sırrı ehadiyetle yan yana gelseler o zaman 111 kuvvetinde olurlar ve bunu bizler çok keretarihte tekrarlamışız ve yapmışız şimdi neden yapmayalım,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul

sayın deman bu arada benim çıkarlarıma dokunan bir şey yok ve benim görüşlerim sizinkinden farklı değidirki ben onun burda yıllardır mücadelesini veriyorum,sizin yazınızı sildim çünkü uygun değildi ve unutmayınki benim burda yazılarım ve fikirlerim olabilir ve bunu hüseyin göcen olarak yazarım ama aynı zamanda moderatör vazifem olduğu için yazılara müdahale edilmesi lazımsa ederim ve buda don kişotluk değildir olması gerekendir ve benim yazılarımda bile uygun olmayan kısımlar varsa bunlarıda her kes hatırlatsın onlarada müdahale edeyim yani olayı böyle görün azizim,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Kıdemli Üye
    Zaten sizin için söylemedim Hüseyin Bey, onlar kendilerini bilir

Üye

Alıntı deman Nickli Üyeden Alıntı

Bazılarının çıkarlarına dokunmuş, yazdıklarım. Çıkarlarına dokunanlar istese de, istemese de bu değişiklikler olacak, yakında. Öyle haksız rekabet yaparak, 40 TL ye - 50 TL ye işletme defteri, 100 TL ye ltd. şirket tutarak, defter toplama devri sona erecek. O zaman, o haksız rekabet yapan, mesleğin değerini ayağa düşürenler, bu piyasadan silinip gidecek ve bu çok güzel olacak.
    <div></div><div>Evet müşteri kapmak için bedavaya işyapanlar yok olup gidecek. Veya işini adam gibi yapanların yanında ücretli çalışacak.[img]smileys/smiley17.gif[/img]</div>
    Edited by: demirbilek

Üye

[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Müdavim Üye
    Nereden
    Osmaniye
    Arkadaşlar ben bu başlığa üyeyim. Daha önce verilen cevaplardan haberim oluyordu şimci haberdar edilmiyorum. Sorun nedir acaba?
    Ali Karapür.SMMM&BD Osmaniye