Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türmob Tesmer Bağımsız Denetim Eğitimi Başladı.

Ziyaretci
    99 saat lik video ve yüzyüze eğitim, 2250 sayfaya yakın okuma....
    arada ekrandan kısa sınav, başarılı olanlar 1 haziranda duyurularak 99 un son 42 saati için eğitime çağrılacak.
    Bu arada hayat devam ediyor, işler yetiştirilmeye çalışılıyor, adreslerde tıkanan mükellef bildirimleri, müşteri listeleri işin cabası, esas olan geçici vergi, kdv, muhtasar, yevmiye kayıtları..
    ve tabi yeni mevzuatlar, teşviklerde yenilikler, 117,
    o kadar azaltmama rağmen önüme yığılan okumalar, 216 sayfa Diyalog süryaydan, 137 sayfa Dayanışma izmir smmmo dan, 60 sayfa gümrük ve tic.bakanlığının 140 soruda yttk kitapçığı,
    hayat bu mu,
    kendimize zaman?
    seçtiğin birkaç özel kitap, kafa soğutma, yeni bir film izleme, eşinle çocuğunla sohbet,
    ve havada uçuşan geleceğin ile tedirgin edici saçmasapan yorumlar,
    bugüne dek yaptığın işin değersizliğine dair şu an boşta kalmışlardan artık sıra bizde şeklinde sevinç nidaları,
    eğitim videolarında sana 54 saat ders anlatacak yttk bağımsız denetim hocalarının mutlu gülümseyen yüzleri....
    Hayırlısı ile göreceğiz hep beraber, zaman gösterir, gösterecektir.
    ------------------------------------
    Bu arada bu çalışmayı 99 saatlik video ve 2250 sayfa yazılı eğitim malzemesini hazırlayan senin birliğinin ne kadar işe yaramaz olduğuna dair de gözüne takılan yorumlar...
    bu da tuz ve biber.

Ziyaretci
    İstanbul ymm odası ve diğer ymm odaları kısa sınava girmeme kararı aldı.
    Amaç kamu gözetim kurumu türmobun kısa sınavına girdiğinize göre bizim sınavımıza da girersiniz,söylemi oluşturmasınuönleme amaçlıolarak karşı tepki olarak alındı.
    smmm 'ler ise kısa sınavlara girsede sonucun değişmeyeceği kamu gözetimin sınavına girmek zorunda olduklarını bilmeliler.Eğitimler kamu gözetim ,türmob ve ymm odaları arasındaki savaşta anlamsızlaştı

Ziyaretci
    Bu dediklerinize tümüyle katılıyorum Oya hanım;
    İlginç şeyler oluyor da bizde bir anlayabilsek neler olduğunu.
    3 farklı taraf oluşmuş gibi . Daha neler göreceğiz bakalım... Tek temennim ikincil mevzuatın ,özellikle denetimle ilgili olan kısmının bir an önce açıklanmasıdır..