Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tesmer Denetim Eğitimi Portala Giriş

Ziyaretci

Değerli Üyemiz,

TÜRMOB tarafından planlanan ve Odamız tarafından yürütülen TTK ve KOBİ-TFRS eğitimlerimiz tamamlanmıştır. Bu aşamadan sonraki eğitimler aşağıdaki gibi planlanmaktadır.

Nisan ayının üçüncü haftasına kadar https://egitim.turmob.org.tr/ portalından TTK ve KOBİ-TFRS konuları izleyebilirsiniz. Bilgi amaçlı olup, zorunluluk yoktur. Portaldaki kullanıcı adınız ve geçici şifreniz en geç yarın sabah gönderilecektir.

https://egitim.tesmer.org.tr/portal/ Portala girişte TEE-T.C.NO bölümünü yazarken lütfen büyük harflerle TEE-T.C.kimlik Numaranız ve şifre kısmına size gönderilen geçici şifrenizi yazınız. TEE- yazmadan sadece T.C.Kimlik numaranız ile giriş yapamazsınız.

Aynı portaldan 36 saatlik uzaktan DENETİM Eğitimleri muhtemelen 25 Nisan'dan itibaren başlayacaktır. DENETİM Eğitimlerini tamamlamak zorunludur.

Odamız tarafından yapılan yüz yüze TTK+KOBİ-TFRS eğitimlerini tamamlayanlar ile uzaktan 36 saatlik DENETİM Eğitimini TÜRMOB portalından tamamlayan üyelerimiz Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren yapılacak 42 saatlik yüz yüze eğitimlere başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular alındıktan sonra yerleştirmeler yapılacak ve eğitim birimlerimizde eğitimler başlayacaktır.

Bilgilerinizi rica eder, iyi bir eğitim dönemi geçirmenizi dileriz.
    Saygılarımla,

Yahya Arıkan
    Başkan

Ziyaretci
    siteye girilebiliyor mu?

Müdavim Üye
    Nereden
    Manisa/Soma
    Daha önce giriliyordu da şu anda bilmiyorum

Ziyaretci
    istanbul odası denetim eğitimlerinin yarın başlayacağını yazmış.Bakalım yarın denetim eğitimlerini başlatabilecekler mi

SMMM stajyeri de katılabiliyordu sanırım. öyle bir konu geçmişti. Bilgisi olan var mı?

Ziyaretci
    denetim kısmına smmm stajyerleri katılamıyor. Fakat ttk ve kobi tfrs kısmına katılabiliyorlar.

Ziyaretci
    Değerli Üyemiz,

TÜRMOB tarafından planlanan ve Odamız tarafından yürütülen TTK ve KOBİ-TFRS eğitimlerimiz tamamlanmıştır

... tesmer.org.tr/portal adresinden portala girmek için TEE-T.C.NO bölümünü yazarken lütfen büyük harflerle TEE-T.C.kimlik Numaranız ve şifre kısmına size gönderilen geçici şifrenizi yazınız. TEE- yazmadan sadece T.C.Kimlik numaranız ile giriş yapamazsınız.

Portaldan 36 saatlik uzaktan DENETİM Eğitimleri 25 Nisan 2012 Çarşamba günü, saat 10.00 da başlayacak ve 7 Mayıs 2012 tarihinde saat 23.59 da sona erecektir. Belirlenen tarihler arasında istediğiniz saat ve günde portala giriş yaparak DENETİM eğitiminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Odamız tarafından yapılan yüz yüze TTK ve KOBİ-TFRS eğitimlerini tamamlayanlar ile uzaktan 36 saatlik (portaldan) DENETİM Eğitimini TÜRMOB portalından tamamlayan üyelerimiz daha sonra yapılacak 42 saatlik yüz yüze eğitimlere başvuru yapabileceklerdir. Eğitimi tamamlamayanlar yüz yüze eğitime alınmayacaktır.

Başvurular alındıktan sonra yerleştirmeler yapılacak ve eğitim birimlerimizde eğitimler başlayacaktır.

Bilgilerinizi rica eder, iyi bir eğitim dönemi geçirmenizi dileriz.

Saygılarımla,

Yahya Arıkan
    Başkan

Ziyaretci
    izmir odası denetim eğitimlerine ne zaman başlayacak ?Bilen biri var mı?