Sayfa 17 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 7151617
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 166 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 80 bin SMMM Denetçi (‘mi’) Olacak?

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın aistek sağolun görmeme yardımcı oluyorsunuz ama ben görerken siz hala görmemek için ısrar ediyorsunuz ve ne demek çömezlerin savunması ve bu nasıl bir üslup askerdenmi yazıyorsunuz azizim siz yapmayın lütfen bu mesleği yapan belgeli veya belgesiz her kes bu meslekte benim meslektaşımdır ve ast ve üst yoktur ve kabul etmedim ve bundan sonrada kabul etmeyeceğim,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın aliismet bey ben siz misiniz derken şu manada söyledim,önceleri olmasada daha sonraları ve şuan bu foruma artı değer katıyorsunuz ve bundan dolayı eğer siz olsaydınız üzülürdüm ama olmadığınız gördüm ve hatta bu konuda sizin tepkinizede ayrıca katılıyorum ve benide mazur görün siz misiniz derken ne yapalım sürekli böyle ne dediğini bilmezlerle uğraşmaktan yorulduk,kolay gelsin.

Ziyaretci

.Edited by: hadisat

Müdavim Üye
    Nereden
    Sakarya
    Sn.Hadisat,
    Hayırlı günler dilerim.
    Şu an Kobi TFRS eğitiminden geldim.Ciddi anlamda sıcak bir günde üstüne eğitim. Sn.İsmet Tekin ile sanki aranızda sıkıntı varmış gibi bir yazıyı okudum.
    İkinizde bu forum için değerlisiniz.Enerjilerimizi Mesleki anlamda yapacağımız çok sayıda tartışmaya bırakalım.
    Bu konu ile ilgili olarak yazı yazmamanız en iyisi temennisiyle Sakaryadan selam ve saygılar.

Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın yüksekkaya hayır ali ismet tekin beyle böyle bir sıkıntı yok ama aistek denen arkadaş ısrarla bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor ve olay budur ve zaten şuan o sorunda yok oda bitti ve dediğine aynen katılıyorum ve süreklide aynı şeyleri tekrar ediyorum ve kim foruma katkı sağlıyacaksa yazsın diğerleri yazmasın ama tabi eleştiriyle karıştırmamak lazım her zaman yapıcı eleştiri lazım her konuda ve bizim burdada kim yapıcı eleştiri yapıyorsa diğerine onun fikirlerine hep saygılıyız ve buna kimse müdahale edemez ve ettirmeyizde kolay gelsin.

Üye

Haydı çocuklar okula. Ne sınavı biz kimseye bize denetçilik verin demedik.<div>Kendileri koydular TTK ya</div><div>hangi sınav sınav falan yok. Ufrs uygulamasıda 10 sene sonra. Ufrs uygulanacak uygula.</div><div>Oldu be başka sıkıntınız.</div>