Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mesleki sorumluluk sigortası

Müdavim Üye
    Nereden
    istanbul

ceza riskine karşı bir nebzede olsa korunma ihtimalinin olması güzel.
    konuyu tekrar güncellemek istedim yeni katılan üyelere ve benim gibi üye olupta

forumda böyle bir konunun var olduğunu bilmeyenlere bilgi mahiyetinde :

ilgili forum bölümü :

https://www.mustafagulsen.com/forum/...%FE%FD+sigortaEdited by: mustmodel

Kıdemli Üye
    Nereden
    Aydın
    Benim tanıdığım bir mali müşavir, geçici vergiler yüzünden 6.500TL civarında bir ceza yemişti. Mesleki Sorumluluk Sigortası da vardı.Ama ne yazık ki sigorta şirketi eftenpüften sebepler öne sürerek cezayı ödemedi.Adamcağız kredi çekerek cezayı ödemek zorunda kaldı.Sigorta şirketinin adı A.I.G. SİGORTA. Ne yazık ki ben de aynı sigorta şirketinden sigorta yaptırmıştım. Şimdi diken üstündeyim.

Bu sigorta şirketlerinin iyisi varsaoraya gidelim arkadaşlar... Gerçi olduğunu pek sanmam ama...

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir

cezayı ödememe sebebi neydi acaba. Ben 2 yıldır ergo isviçre sigortaya yaptırıyorum. Odamız ile sigorta şirketi bizim haklarımızı koruyacak şekilde özel şartlar yapmışlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Karaman
    BENDE PEK SANMIYORUM BU SİGORTA ŞİRKETLERİNİN BU İŞLERİ YAPTIĞINI ÇÜNKÜ İNANDIRICI GELMİYOR ZATEN TÜRKİYEDE EN FAZLA MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI YAPAN AIG SİGORTA ŞİRKETİDİR BAKALIM GÜVENLİ OLDUĞUNU VE CEZALARI ÖDEYİP ÖDEMEDİĞİN ZAMANLA YAŞAYARAK VE DUYARAK GÖRECEĞİZ.BEN ÖDEYECEKLERİNE İNANMIYORUM HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR.
    MALİ MÜŞAVİR BAYRAM ÜNVER

Kıdemli Üye
    Nereden
    S.M.
    BENCEDE A.İ.G SİGORTA GÜVEN VERMEDİĞİNDEN YAPTIRMADIM FAKAT BENİM MÜŞTERİ ANADOLU SİGORTA VAR ONUN HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPACAK

SADECE MUAFİYETTE ANLAŞAMADIK ODA 500 TL BENDE 250 İSTİYORUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
    İSTANBUL İLE GÖRÜŞÜP BİLGİ VERECEKLER
    HİDAYET YILDIRIM

HERKESE HAYIRLI İŞLER

Üye
    ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN AIG SİGORTA KESİNLİK SUDAN BAHANELER BULUYOR ÖDEME YAPMIYOR PARANIZA YAZIK COK KÖTÜ REFERANSLARI OLDUĞUNU ÖĞRENDİK. SİZE TAVSİYEMONLARDAN UZAK DURUNUZ

Yeni Üye
    Arkadaşlar Antalya da AIG Sigorta A.Ş.nin acentesiyim.Poliçesini yaptığım yüzlerce meslektaşınız ve hasarını hiç problem çıkarmadan ödediğimiz en az 50 kişi var ve hep telefonu teşekkür ederek kapattılar.AIG Sigorta A.Ş.nin avukatı değilim ama haksızlığa da hiç gelemem.Hiçbir hasarı siz ödeyin biz bakarız demedik,incelendi veödendi.Geçmiş 5 yılı kapsıyoruz evet ama poliçe üretiminden önce kesilen cezaları tabi ki ödemiyoruz.Kaza yapıp kasko yaptırmak gibi.Bunu hangi şirket öder hiçbiri ödemez.O geçici vergiler ve diğer ödenmeyenler mutlaka bu sebepten ödenmemiştir.1991 yılından beri muhasebenin içindeyim ve şu anda Türkiye de mesleğinize uygun en iyi poliçe budur.Diğer sigorta şirketlerinde yukarıda ismi geçen ve geçmeyenlerin hep bir şartı vardır.Bazısı mahkeme şartı ister,bazısı 50000 TL lik teminata sizden 1490 TL prim alır ve SGK dan işe girişle ile ilgili gelen cezaları ödemez,bazısı müteselsil sorumluluğu-beyan unutmayı ödemez.AIG Sigorta derki sizin sorumluluğunuzda olan işlerden dolayı mükellefinize gelen her türlü cezayı resmi kurum ayırmaksızın ödüyoruz cezanınpoliçeden önce kesilmemiş şartıyla.Kendi defterinize ve anne,baba eş çocuk defterine gelen cezaları da ödemez.Çünkü suistimale açık bir poliçe.Bu da doğru değil midir sizce.Şu ana kadar dönen bir hasar dosyamız olmadı ve açılan her hasar dosyası ile müşterimizin yanında olduk,takip ettik.Lütfen kötü referansların sebebini tam anlamadan ne AIG Sigortayı ne de diğer şirketleri karalamayalım.Bilgi almak isterseniz tel:242-241 47 72-243 53 99
    B.MERDAN

Yeni Üye
    Bu arada Müteselsil sorumluğu da ödüyoruz.Saygılarımla
    B.MERDAN

Yeni Üye
    Hiç diken üstünde olmayın hasarınız olduğunda lütfen beni arayın sizi ben yönlendireceğim.AIG Sigorta ŞTİ.çok sağlamdır ve inanın en doğru poliçe budur.Saygılarımla
    Begüm Merdan Baykara-242-241 47 72
    B.MERDAN

Üye
    Alıntı MERDAN Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar Antalya da AIG Sigorta A.Ş.nin acentesiyim.Poliçesini yaptığım yüzlerce meslektaşınız ve hasarını hiç problem çıkarmadan ödediğimiz en az 50 kişi var ve hep telefonu teşekkür ederek kapattılar.AIG Sigorta A.Ş.nin avukatı değilim ama haksızlığa da hiç gelemem.Hiçbir hasarı siz ödeyin biz bakarız demedik,incelendi veödendi.Geçmiş 5 yılı kapsıyoruz evet ama poliçe üretiminden önce kesilen cezaları tabi ki ödemiyoruz.Kaza yapıp kasko yaptırmak gibi.Bunu hangi şirket öder hiçbiri ödemez.O geçici vergiler ve diğer ödenmeyenler mutlaka bu sebepten ödenmemiştir.1991 yılından beri muhasebenin içindeyim ve şu anda Türkiye de mesleğinize uygun en iyi poliçe budur.Diğer sigorta şirketlerinde yukarıda ismi geçen ve geçmeyenlerin hep bir şartı vardır.Bazısı mahkeme şartı ister,bazısı 50000 TL lik teminata sizden 1490 TL prim alır ve SGK dan işe girişle ile ilgili gelen cezaları ödemez,bazısı müteselsil sorumluluğu-beyan unutmayı ödemez.AIG Sigorta derki sizin sorumluluğunuzda olan işlerden dolayı mükellefinize gelen her türlü cezayı resmi kurum ayırmaksızın ödüyoruz cezanınpoliçeden önce kesilmemiş şartıyla.Kendi defterinize ve anne,baba eş çocuk defterine gelen cezaları da ödemez.Çünkü suistimale açık bir poliçe.Bu da doğru değil midir sizce.Şu ana kadar dönen bir hasar dosyamız olmadı ve açılan her hasar dosyası ile müşterimizin yanında olduk,takip ettik.Lütfen kötü referansların sebebini tam anlamadan ne AIG Sigortayı ne de diğer şirketleri karalamayalım.Bilgi almak isterseniz tel:242-241 47 72-243 53 99