Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4121314
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 137 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mesleki sorumluluk sigortası

Banned
    ama o personel çapraz sorguya alınıp aslında ben o tarihte orada sigortalı değildim falan derse yani bu işin birde çaprazı var,
    frimanın adından utanır hale gelmesi çok kötü çok.

Yeni Üye
    Nereden
    Antalya

çalışan ssk kaydında varsa; çapraz sorgu sökmez

Banned
    çalışanın işe girişteki imzasının kriminal incelemede kendine ait olmadığı anlaşılırsa
    Bakın bu belki daha chartis sigortanın hasar ödeme (yada ödememe) servisinin aklına gelmemiş olabilir ,bu da benden olsun onlara.

Banned
    https://www.sigortatahkim.org/web/
    Sigorta tahkim kurulu başvuruları kabule başladı,
    benimde bugün haberim oldu, çevreden aç dava aç dava teşviklerine uymamıştım
    çünkü ülkemizde halihazır hukuk sisteminin işleyiş şekli hiçde umut vermiyordu ,
    4000 tazminat 1200 poliçe bedeli toplam 5200 TL kaptırmakla yetinmeyip birde bu sistemin rant avcıları avukatlara ek para kaptırıp 3-5 sene bir de onun gerginliği takip etmek hiçde cazip değildi, ama şöyle hızla baktım bu siteye benim durum için 90 TL yatırıp bekleyeceğiz ve göreceğiz artık aig/yada chartis oldu galiba adı haklımı değilmi.

Yeni Üye
    Nereden
    Türkiye
    ARKADAŞLAR MAĞLESEF TAM VE NET ÖDEME YAPILAMADIĞINI SİGORTACI ARKADAŞLAR DA SÖYLÜYOR . ÖDEMEMEK İÇİN BAHANELER ÇOK BU NEDENLE ÖLÜ DOĞMUŞ SİGORTACILIK ANLAYIŞI BUNUN YERİNE İŞLERİMİZE DAHA SAĞLIKLI VE KONTROL MEKANİZMASI OLUŞTURARAK YAPILAN İŞLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ BU SİGORTACILIKTAN DA KURTULMUŞ OLURUZ. BIRAKIN SİGORTA BEDELİNİZİ DE ÖDEYEMEZSENİZ ÖDEDİĞİNİZ PARAYI YAKARAKPOLİÇENİZ İPTAL EDLİYOR. BEN BUNU YAŞADIM HANGİ SİGORTA DERSENİZ

Aleyhte Reklam, hakkınızda ve hakkımızda ihtilaf yaratabilir.Edited by: Mustafa Gülşen
    MUSTAFA BOYACI

Banned
    ben kabataslak bir hesap yapıp her faal sm ve smmm her faal müşterisi için bir fona ayda 1 TL ödese bu konu sigorta şirketsiz halledilir demiştim ama tabi hem özel bir çalışma gerektiriyor hemde tamam yap proceni destekleriz diye de odadan hatta birlikten bir ışık lazım.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Aleyhte reklam, hakkınızda ve hakkımızda ihtilaf yaratabilir.Bu konuyu kapatıyorum...
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.