Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SİGORTALI ÇIKIŞI

Hybrid View

Ziyaretci
    işyerimizde çalışan bir personelimiz kasım ayının başında işten ayrıldı ve 01/11/08 tarihi itibari ile çıkış yaptık ve çıkış bildirgesini gönderdik. (10 günlük süre içinde) daha sonra personel kasım ayında tekrar iş başı yaptı ve 10 gün sonrada tekrar ayrıldı. bununla ilgili ne yapmalıyım. onaysız bildirgede her iki işlemde gözüküyor.

Ziyaretci
    ÇIKTIĞI TARİHTEN İTİBAREN 10 GÜN GEÇİRMEDEN TEKRAR ÇIKIŞ BİLDİRGESİ DÜZENLEMENİZ GEREKİR.EĞER KASIMIN 30 DA ÇIKMIŞSA EĞER KASIM BİLDİRGESİNİ 10.12.2008 E KADAR ONAYLARSANIZ ÇIKIŞ BİLDİRGESİ DÜZENLEMENİZE GEREK KALMAZ.

Ziyaretci
    10 günü geçirmeden çıkış bildirgesini mutlaka veriniz

Ziyaretci

cevap için teşekkür ederim ama benim sorum biraz daha farklıydı. çıkış bildirgelerini gönderdim ama aynı personel kasım ayında 2 defa giriş 2 defa da çıkış işlemi gerçekleşti. aylık bildirgeyide onaylamadan döküm aldım ve aynı personel 2 kere gözüküyor. acaba doğrumu demek istemiştim

Müdavim Üye
    Nereden
    Kayseri
    Orhan Bey İşçi iki kez giriş çıkış yaptığı için ayrı ayrı gözükmesi normal Bunda dikkat edilmesi gereken ikisini de ayrı ayrı çıkış ve giriş verilmesidir..

Üye
    evet ayrı ayrı çıkış ve giriş verilmesi lazım katılıyorum aydın beye