Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ssk dilekçe

Ziyaretci
    merhaba
    1 Ağustosta işçi çıkan bir işyerinde (1 işçi çalışıyordu) 14 Eylül'den itibaren tekrar işçi çalışmaya başladı ve ben işçi çıktıktan sonra ssk' ya işçi çalışmayacağına dair dilekçe vermedim.Sanırım dilekçe süresi de geçmedi ama şimdi forumu okuyunca tereddüte düştüm.Hala dilekçe verebilirmiyim?

Müdavim Üye
    Nereden
    Karabük

merhabalar. ben hiç vermiyorum. cezası da yok
    Sakın kendisine verdiğin kıymeti sana vermeyenle arkadaş olma.Hz. Muhammed

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen

Sayın Afyonmusavir
    1 agustosta işçi varsa 1 günlük aylık prim hizmet verilecek eylül içinde yeni işçi için verilecek olduğuna göre ayık prim hizmet belgesi eksiği olmayacak diye düşünüyorum.Ancak 1 ağustos ibareniz ağustosta işçi çalıştırılmadğı yönünde ise kurumu bilgilendirmek için aylık prim hizmet verme süresi içinde mektup verebilirsiniz işçi çalıştırılmadı diye.Hiç boş aylık prim hizmet belgesi vermez idim 1 işçili bir işyerinde ağustosta ücretsiz izin yapıldı sistem sadece 10.50 ytl pul parası çıkaran suret verdi.işşçi 1 eylülden itibaren çalışmaya devam ediyor çıkış olmadığı için ağustosa boş aylık prim hizmet verdim.işçi 31.7.2007 çıksa idi bende yeni işçiyi eylülde alsa idim ağustos ayı boş işçisiz geçtiği için mektup verecektim.iyi çalışmalar.
    Hasan ER
    S.M
    Gönen

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın meslektaşlarım;

İşçi çalışmasına ara verilen dönemlerde işçilerin çıkışından itibaren 30 gün içinde kuruma yazılı olarak bilgi verilmelidir. Ancak SayınAfyonmüşavir'in durumunda müracaat edilmemesi durumunda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Çünkü gün olarak boşluk olmasına rağmendönem olarak boşluk olmamıştır.
    .

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    İlgili dönemlere bildirge vereceğiniz için dilekçe mecburiyetiniz olmamaktadır.
    Edmond Degranges çift kayıt yöntemi ile defter tutmak için \'yeni usul\' adlı eserini yayınlamış ve pek yerinde olmayarak Amerikan Usulü adını taşıyan Yevmiye / Defter-i kebir\'i icat eden kişi olmuştur.

Müdavim Üye
    Nereden
    Hatay
    DİELEKÇE VERMENİZE GEREK YOK HER İKİ AYDA DA İŞÇİ ÇALIŞMAKTADIR
    İYİ ÇALIŞMALAR
    SMMM ÖNDER ÖZSOY
    Görelim Mevla Neyler Eylerse Güzel Eyler.

info@onderozsoy.com

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    işciniz ağustos ayında 1 gün çalıştığı için ve eylül ayında yeni işci aldığınız için ssk ya dilekçeye vermenize gerek yoktur.
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    arada ay boşluğu olsada vermeye ne gerek varki. en son bildirgede işçileri çıkardığını bildiriyorsun zaten.

Ziyaretci
    arkadaşlar hepinize teşekkürler.