Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Stok Kodum İçin Yardım Talep Ediyorum

Yeni Stok Kodum İçin Yardım Talep Ediyorum

Öncelikle herkese merhaba. Bir mobilya dükkanı için stoklar açıyoruz. Şimdi yatak odası takımı için karyola başlığı yaptırıyoruz. Sonra onu takıma ekleyip satıyoruz. Biz bu karyola başlığını kendimiz imal etmiyoruz ama alıp direk satmıyoruz da. Dolayısıyla 153 koduna mı 150 koduna mı girilmesi gerekiyor?

Müdavim Üye gunesim_555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    yaptığınız parçalar 150 alıp sattığınız döşek gibi parçalar 153 e alacaksınız.......... diğer yandan maliyette düşerken 152 den çıkanlar 620 olacak.......153 ten çıkanlar 621 olacak....kısaca ikisini de kullanacaksınız...... : ) iyi çalışmalar.......

şimdi tam olarak anlamadım hocam. 150.01 yatak başlığı bir de 153.01 yatak başlığı açacağım buraya kadar anladım. fakat bu yatak başlığı bir hammadde değil ki? alıp takıma ekleyip satıyorum

Alıntı gunesim_555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığınız parçalar 150 alıp sattığınız döşek gibi parçalar 153 e alacaksınız.......... diğer yandan maliyette düşerken 152 den çıkanlar 620 olacak.......153 ten çıkanlar 621 olacak....kısaca ikisini de kullanacaksınız...... : ) iyi çalışmalar.......
    şimdi tam olarak anlamadım hocam. 150.01 yatak başlığı bir de 153.01 yatak başlığı açacağım buraya kadar anladım. fakat bu yatak başlığı bir hammadde değil ki? alıp takıma ekleyip satıyorum