Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nace kodu yardim!!!

Kıdemli Üye

Exclamation Nace kodu yardim!!!

Merhabalar;mükellef elektrik bobinaj otomasyon ve bahçe sulama sistemleri ile uğrasiyormus.işe baslama yapacağim ancak faaliyet kodunu bulamadim.yardimci olurmusunuz.işe başlamada birden fazla nace kodu bildirebiliyor muyuz eğer bildirirsek vergi levhasinda hangisi cikar.vereceğiniz yanitlar için simdiden tesekkürler

Üye
    Bahçe sulama sistemleri ile uğraşan bir mükellefim için sadece bu kodu uygun bulmuştuk ( 01.61.03 - Bitkisel üretimi destekleyici tarımsal amaçlı sulama faaliyetleri ) ama bobinaj için bir şey diyemeyeceğim. İşe başlama bildiriminde bir nace bildireceksiniz o da vergi levhasında hangisini kullanmak istiyorsanız ya da mükellef başlangıç için hangi işi yapacaksa o olacak ya da açılışa gelen memura istediğiniz diğer işleri de yazdıracaksınız ki daha sonradan ek yoklamaya çıkılmasına gerek kalmadan istediğiniz nace kodunu vergi levhasında göstermek üzere değişiklik olabilsin. Buradan da vergi levhasında bir adet nace kodu olacağı sonucu çıkıyor ve bu da sizin istediğiniz nace kodu olacak. İyi çalışmalar...

Kıdemli Üye
    tesekkürler