Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: acil yardım!!!!

Kıdemli Üye

Question E beyanname

merhaba;basit usul mükellef kendi adına şifre aldı o sifre ile internet vergi dairesine giriyorum fakat e beyannameye girmiyor.o şifreden beyanname veremez miyim

Kıdemli Üye

Question acil yardım!!!!

arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz 13.11.2017 tarihinde basit usul bir mükellefe işe baslama verildi.kendisi adına int.vergi dairesi şifresi var.bu mükellef için e birlikten sözlesme yapamadım çünkü sözleşmede basit usul bölümü yok.internet vergi dairesinden aracılık sözlesmesi yaptım.sorum su ortada bir ücret olmadığı için damga vergisi verilecek mi yada ne gibi bir yöntem izlemeliyim acil yardım bekliyorum süre dolmadan

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Basitusuller kendi beyannamelerini gönderemezler odaları aracılığı ile yada meslek mensubu aracılığı gönderecek yada kendileri elden kestirecekler. Basit usuller için sadece aracılık sözleşmesi yapa bilirsiniz bu sözleşme ile sadece 1 tane beyanname verilince tekrar iptal oluyor. E birlikte basit usul seçeneği yok fakat Ek Hİzmetlerden sadece beyanname verme seçeneğini seçip kendiniz basit usulde defter takibi yazarak ücret belirleye bilirsiniz.
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Kıdemli Üye
    cok tesekkürler