Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ödemesi Ertelenen 3 Aylık Primler Başladı. İlki 31.10.2017 Son!

Üye
    DİLEK033 Hanım ben de bu konu ilgili bir başlık açmıştım.Evet 6661 indirimleri yansımamış daha...sanırım paraya ihtiyaç var....

Müdavim Üye
    Yapı Kredi Finans ve Garantide denedim borcu yoktur uyarı geldi,olmazsa yarın tekrar bakarım sistem yüklenmemiş olabilir............

Yeni Üye
    Alıntı Hüseyin KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam bir tuzak.

Ödemedin "Yandın !!!"
    Mükellefim bu ayki SGK primlerini ödeyemeyeceğini söylüyor.Israrla ödemesini söyledim ama param yok diyor.Eylül ayına aktarılan aralık/2016 primleride ödenmeyecek bu durumda.Geç ödendiğinde veya özel taksitlendirme yaptığımızda bir sıkıntı olur mu acaba?

Müdavim Üye
    İlgili Borçlar Müfredat Kartında görülmesine rağmen,Banka Ekranına düşmüyor...........

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı muhasebeci37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükellefim bu ayki SGK primlerini ödeyemeyeceğini söylüyor.Israrla ödemesini söyledim ama param yok diyor.Eylül ayına aktarılan aralık/2016 primleride ödenmeyecek bu durumda.Geç ödendiğinde veya özel taksitlendirme yaptığımızda bir sıkıntı olur mu acaba?
    SGK Duyurusunda:

"İşverenlerimizin sigorta prim teşvik ve desteklerinden yararlanmaya devam edebilmeleri ve süresinde ödenmeyen primler nedeniyle gecikme cezası ve gecikme zammına maruz kalmamaları açısından belirtilen tarihlere kadar ertelenen ve cari ay sigorta primlerini ödemeleri önem arz etmektedir."

diyor ....
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı R.AKBAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgili Borçlar Müfredat Kartında görülmesine rağmen,Banka Ekranına düşmüyor...........
    Cari dönem 09/2017 primi ödendikten sonra,
    tekrar cari dönem prim ödemesini seçmeniz gerekiyor.

Ertelemeler ikinci sefer "cari prim ödemesi" nde çıkıyor.
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Müdavim Üye
    Nereden
    muhasebe
    Alıntı merkose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DİLEK033 Hanım ben de bu konu ilgili bir başlık açmıştım.Evet 6661 indirimleri yansımamış daha...sanırım paraya ihtiyaç var....
    Ben olayı çözdüm gecen ay 5 mükellefimiz ertelemelerini ayın başında yatırdı normalde ertelenen tutur örnek veriyorum 800 tl iken 500 tl yattı ertelenen tutar aslında bu aradaki fark 300 tl bizim bu ayki 6661 sayılı indirim tutarı 03.10 erteleme yattı o zaman 6661 sisteme yuklendi diye dustu yoksa 30.09 önce yatan ertelemelerde bir sıkıntı yok

Müdavim Üye
    Arkadaşlar dün Cari Ay primini ödedim,ertelenen prim henüz sisteme düşmemiş.30/11/2017 vadeli prim görünüyor....

Müdavim Üye
    Alıntı R.AKBAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün Cari Ay primini ödedim,ertelenen prim henüz sisteme düşmemiş.30/11/2017 vadeli prim görünüyor....
    Sayın R.Akbaş internet bankacılığı kullanıyormusunuz. Kullanıyor iseniz ikisi bir çıkıyor. Bankadaki çalışan nasıl yaptı veya ekranları değişik mi bilmiyorum. Birkaç gün sonra tekrar giderek bankadan yatırmaya çalışınız. Son günlerde yığılma ve sistemin bozulabileceğini düşünmekteyim.

Müdavim Üye
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın R.Akbaş internet bankacılığı kullanıyormusunuz. Kullanıyor iseniz ikisi bir çıkıyor. Bankadaki çalışan nasıl yaptı veya ekranları değişik mi bilmiyorum. Birkaç gün sonra tekrar giderek bankadan yatırmaya çalışınız. Son günlerde yığılma ve sistemin bozulabileceğini düşünmekteyim.
    Tşk ederim Karce internet Bankacılığı kullanıyorum tabiki,henüz düşmemiş olabilir,zaten seçeneklerde Ertelenen Prim diye bir seçenekte konulmamış malesef...........