Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sgk nakil

Yeni Üye

sgk nakil

merkez işyeri başka şubemize nakil yaptık.merkezdeki işçileri nakil yaptığımız yeni merkez işyerimize işçi giriş yapacakmıyız.
    ya da kuruma yalnız dilekçe versek yeterli olur mu

Müdavim Üye
    Sorunuzu tam olarak anlamadım. İşyeri adresi değişti ise fakat SGK dosyanızın bulunduğu müdürlük aynı ise personel çıkış giriş yapmanıza gerek yok. Dilekçe ile adres değişikliği bildirmeniz yeterlidir.

Mevcut merkez adresinizi, şubenizin bulunduğu adrese taşıdınız fakat eski merkez adresiniz hala faal olarak çalışıyor ise hangi personel nerede çalışıyor ise ona göre işçi giriş çıkışını yapmalısınız.

Yeni Üye
    Eski merkez adresi kapandı

Müdavim Üye
    Şube için farklı SGK dosyası ve işyeri numarası mevcuttur, personelleri nakil kodu ile çıkış yapıp yeni merkez adresinde bulunan SGK dosyasına istisnai durum ile taşımanız gerekir. Maalesef her dosya farklı değerlendiriliyor. Ayrıca kapanan merkez adresi için dilekçe ile bildirim yapmanız gereklidir.

Yeni Üye
    Peki şirket 27.08.2017 tarihi itibariyle kapandı bu tarihte işe giriş yaptığımda ipc kesilecektir

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    Şirket merkezinin kapandığı tarihte işe girişler nakil yapılmalıydı. Siz sanırım ne giriş nede çıkış yaptınız. Ama şirket merkezi şubeye taşındı şube merkez oldu çalışan personel?
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!