Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istirahat süresinde çalışmamıştır ÇOK ACİLLLLL

Yeni Üye
    Nereden
    tekirdağ

istirahat süresinde çalışmamıştır ÇOK ACİLLLLL

2017/02 ayı sigorta bildirgesini onayladım. işçinin birinde 24 gün raporlu 4 gün çalışır gösterdim. vizite ekranından raporları onayladım ve ek 10 la sgk ya bildirdim. ama raporlu işçinin sigortalı istirahat süresinde çalışmamıştır kutucuğunu işaretlemedim. bildirgeyi iptal edip tekrardan girmem mi gerekir yoksa işaretlenmedik kalsa ceza gelir mi?
    TEKİRDAĞ

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı yenici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017/02 ayı sigorta bildirgesini onayladım. işçinin birinde 24 gün raporlu 4 gün çalışır gösterdim. vizite ekranından raporları onayladım ve ek 10 la sgk ya bildirdim. ama raporlu işçinin sigortalı istirahat süresinde çalışmamıştır kutucuğunu işaretlemedim. bildirgeyi iptal edip tekrardan girmem mi gerekir yoksa işaretlenmedik kalsa ceza gelir mi?
    APH Bildirgesinde, istirahatlidir kutucuğunun eklenmesi "işgöremezlik" kısmından tekrar onaylamamak amacıyla yapılmıştır.

İş göremezlik sayfasında "çalışmamıştır" şeklinde onayladıysanız bir sıkıntı çıkmaz.
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Yeni Üye
    Nereden
    tekirdağ
    raporları onayladım sadece hizmet listesindeki kutucuğu işaretlemedim. ceza gelir mi diye tereddüt ediyorum
    TEKİRDAĞ

Müdavim Üye
    İşleminizi doğru yapmışsınız.İptale gerek olacak bir durum yok

Müdavim Üye
    aphbndeki bahsetmiş olduğunuz kutucuğu sadece raporlu işçiyi tam gün göstermek istediğinizde ceza yememek için işaretlersiniz.siz zaten istirahatlı olarak göstermişsiniz o yüzden kutucukla işiniz yok.

Yeni Üye
    Nereden
    tekirdağ
    cevap yazan meslektaşlarıma ilgilendiğiniz ve cevap yazdığınız için çok teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar diliyorum
    TEKİRDAĞ