Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sgk sistem çöktü (mü) ?

Müdavim Üye
    sayın osmansadi bu sgk kurumu acayip bir sistemi var.Tahsilat ekranlarıyla ilgili veritabanı çalışmasından dolayı şu anda herkes hemen hemen aynı hataları bildirge ekranında görüyor.Allah yardımcınız olsun.
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUĞLA
    Cumali Bey, SGK da veri çalışması veya herhangi bir çalışma var ise bunu duyurması gerekirdi. Hiç bir açıklama ve bilgi yok. 170 de bilmiyor, doğal olarak. Bence büyük bir sıkıntı var.Borcu olmayanlara borç da çıkacak ve % 5 ten bile yararlanamazsınız gibi açıklamalar ile karşılaşacağız.. E-Bildirge sağlıklı çalışmıyor ki....

Müdavim Üye
    Alıntı osmansadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumali Bey, SGK da veri çalışması veya herhangi bir çalışma var ise bunu duyurması gerekirdi. Hiç bir açıklama ve bilgi yok. 170 de bilmiyor, doğal olarak. Bence büyük bir sıkıntı var.Borcu olmayanlara borç da çıkacak ve % 5 ten bile yararlanamazsınız gibi açıklamalar ile karşılaşacağız.. E-Bildirge sağlıklı çalışmıyor ki....
    Osman bey sgk 16/02/2017 tarihinde duyuru yapmıştı.Onunla bağlantılı bir durum olduğunu düşünüyorum.Yeni bir açıklama yapmaları da gerekiyor tabi ...
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    prim ötelemeleri problem çıkarıyor sanki yazılım 2 günde düzeltilemeyeceğine göre tadilat olmalı.

Müdavim Üye
    Alıntı cumali_yldrm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman bey sgk 16/02/2017 tarihinde duyuru yapmıştı.Onunla bağlantılı bir durum olduğunu düşünüyorum.Yeni bir açıklama yapmaları da gerekiyor tabi ...
    16/02/2017'de duyurdular bunu niye ayın 24.nde yapmıyorlar. Burada bir kasıt var. Ben bu gece bitirip belki çocuğumu doktora getireceğim. Belki bir iki gün tahlil bilmem ne olacak. Bu ayın 23.ne kadar yapamazsam ben mi suçluyum. Yani sgk insanlara hayatı zehir etmek için var olan bir kurum. Bu gece biz çalışıyoruz. Sistemciler ne yapıyor. Bazılarımız sabaha karşı kalkıp kosgebleri yaptı. Sistemciler de gece 1'den sabaha kadar çalışsınlar.

Müdavim Üye
    Gece bir umut bekliyorum. Hiç ses seda yok. E-Bildirge hata veriyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUĞLA
    Maalesef... Eğer geç kalinmiş ve yapilmasi gereken ve uzun bir çalişma isteyen problem var ise; gece çalişip sabaha kadar bitirmeye çalişacaklardir. Inşallah kisa sürede ve eksiksiz olarak çalişmayi bitirirler... Iyi akşamlar...

Müdavim Üye
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16/02/2017'de duyurdular bunu niye ayın 24.nde yapmıyorlar. Burada bir kasıt var. Ben bu gece bitirip belki çocuğumu doktora getireceğim. Belki bir iki gün tahlil bilmem ne olacak. Bu ayın 23.ne kadar yapamazsam ben mi suçluyum. Yani sgk insanlara hayatı zehir etmek için var olan bir kurum. Bu gece biz çalışıyoruz. Sistemciler ne yapıyor. Bazılarımız sabaha karşı kalkıp kosgebleri yaptı. Sistemciler de gece 1'den sabaha kadar çalışsınlar.
    Sadece SGK'mı sayın Karce Bütün kurumlar bir araya toplanmış, meslek mensuplarını nasıl yok ederiz derdine düşmüş. ALLAH yardımcımız olsun.