Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sgk sistem çöktü (mü) ?

Müdavim Üye

Sgk sistem çöktü (mü) ?

SGK e bildirge sitesinde sorun yaşayan var mı acaba. Adamın borcu yok. Tesvik 5510 HATA: class java.lang.ExceptionCICS Error: ECI_ERR_TRANSACTION_ABEND abend AEY9
    Gönderilen XML Dosya İçerisinden, Geçersiz Kanunu Olan Belgeler Çıkarılmıştır.
    (05510 sayılı Kanun borcu ve cezası olmayan işyerleri tarafından seçilebilir .) böyle bir uyarı veriyor. Ayrıca borç görüntüleme ekranı da hata veriyor.

Yeni Üye
    Alıntı SMMMYASEMİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SGK e bildirge sitesinde sorun yaşayan var mı acaba. Adamın borcu yok. Tesvik 5510 HATA: class java.lang.ExceptionCICS Error: ECI_ERR_TRANSACTION_ABEND abend AEY9
    Gönderilen XML Dosya İçerisinden, Geçersiz Kanunu Olan Belgeler Çıkarılmıştır.
    (05510 sayılı Kanun borcu ve cezası olmayan işyerleri tarafından seçilebilir .) böyle bir uyarı veriyor. Ayrıca borç görüntüleme ekranı da hata veriyor.
    Bizde de aynı sorun var sistemsel...

Müdavim Üye
    sgk sistemi bizi çileden çıkarttı zaten bu aralar.... bu sistemi kim yapıyorsa biz muhasebecilere tazminat ödemelidir. 17,30 da hepsi evine kaçar, yaptıkları sistemin çilesini çek dur. sorsan aşırı yüklenmeden oluyor derler. hiç kimsede çıkıp biz bu işi yapamıyoruz demiyor.

herkese kolay gelsin; aynı sistem hatası bizdede var,valahi bu sistem hatalarından nedir çektğimiz.
    eBildirge HATA BİLDİRİM SAYFASI.
    •Dikkat :Tesvik 5510 HATA: class java.lang.ExceptionCICS Error: ECI_ERR_TRANSACTION_ABEND abend AEY9

Yeni Üye
    Nereden
    Bandırma
    Ne zaman düzgün çalıştı ki.Her dönem illa bir hata veriyor.Hepimize kolay gelsin.

Müdavim Üye
    Bu ay Sgk Bildirimi uzatabilirler.Tahmini uzatım tarihi:03/03/2017
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...

Müdavim Üye
    ildirge HATA BİLDİRİM SAYFASI.

Dikkat :Tesvik 5510 HATA: class java.lang.ExceptionCICS Error: ECI_ERR_TRANSACTION_ABEND abend AEY9

Bende geçicilerden dolayı yapamamıştım. Bu gece bitirmeyi düşünüyordum. Allah'tan nasip değilmiş. Ne yapalım kaderimize de küsemiyoruz. İnşallah gece filan açılır yoksa duman oluruz.

Müdavim Üye
    Şuan borcu olmayan müşteriye borcu vardır diye teşvik vermiyor
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Müdavim Üye
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ildirge HATA BİLDİRİM SAYFASI.

Dikkat :Tesvik 5510 HATA: class java.lang.ExceptionCICS Error: ECI_ERR_TRANSACTION_ABEND abend AEY9

Bende geçicilerden dolayı yapamamıştım. Bu gece bitirmeyi düşünüyordum. Allah'tan nasip değilmiş. Ne yapalım kaderimize de küsemiyoruz. İnşallah gece filan açılır yoksa duman oluruz.
    Üstad bende aynı düşünce ile hareket etmiştim. Tam bir hayal kırıklığı. Daha muhtasarı kdvsi var. :@
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUĞLA
    Alıntı cumali_yldrm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ay Sgk Bildirimi uzatabilirler.Tahmini uzatım tarihi:03/03/2017
    Hiç kimsenin birbirinden haberi yok. SGK uyuyor... Ya son gün olsa idi.. Bunlarıda mı görecektik....?