Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ** kdv ler nasıl gidiyor **

Müdavim Üye
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim bey, maşallah, aktif dinamik ve heyecanlısın yaş itibariyle ağırlaştım ben artık, kamlumbağa misali ilerliyorum ))
    4,5 G ye geçemedim henüz ondan galiba ,))))

Yanlız şunu anlamadım kafam karıştı,

1- gelir vergisi kurumlar vergisi hepsi bitti benim.
    2- gelir vergisi ve kurumlarına başladım.

bittimi başladınmı?
    başladım kısmı 2017 kurumlar ve gelir vergisi içindi.Yani yıl bitmeden başladım

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı ibrahimce22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başladım kısmı 2017 kurumlar ve gelir vergisi içindi.Yani yıl bitmeden başladım
    Harıkasın ))

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    İyi gitmiyor aydın abi
    Şimdi Kdv'yi uzattık deseler 26 sı pazar 27 si hem beyan ödeme son günü yani her halükarda 25 ine bitirmek lazım elimize almışken de 24 ünde bitirelim yolumuza bakalım bari.
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı Hüseyin URAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi gitmiyor aydın abi
    Şimdi Kdv'yi uzattık deseler 26 sı pazar 27 si hem beyan ödeme son günü yani her halükarda 25 ine bitirmek lazım elimize almışken de 24 ünde bitirelim yolumuza bakalım bari.
    Evet haklısın durum hepimizde aynı, geriye kalan 1 günde de BA BS yaparız, o zaman uzamasını beklemeden bitiricez mecburen

Müdavim Üye
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harıkasın ))
    yok be üstad işin şakası tabi kdv lere yeni başladık

Müdavim Üye
    20 Şubat Kosgeb
    23 Şubat E-Bildirgeler
    23 Şubat Aylık Muhtasar
    24 Şubat KDv1 ve Kdv2
    25 Şubat Geçici Vergi
    25 Şubat Tuik
    27 Şubat KDv ve Muhtasar Ödemeleri
    28 Şubat Ba Bs
    28 Şubat İşkur
    28 Şubat E-Birlik sözleşmeleri
    28 Şubat Ssk ödemeleri

Bu günler arası, karşıt incelemeler, bankalara bilanço, ssk işe giriş çıkış cari hesap mutabakatları vb bir çok iş...

Sonuçta muhasebecilik pis bir iş.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul....

Daha Ne Kaldı?

Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 Şubat Kosgeb
    23 Şubat E-Bildirgeler
    23 Şubat Aylık Muhtasar
    24 Şubat KDv1 ve Kdv2
    25 Şubat Geçici Vergi
    25 Şubat Tuik
    27 Şubat KDv ve Muhtasar Ödemeleri
    28 Şubat Ba Bs
    28 Şubat İşkur
    28 Şubat E-Birlik sözleşmeleri
    28 Şubat Ssk ödemeleri

Bu günler arası, karşıt incelemeler, bankalara bilanço, ssk işe giriş çıkış cari hesap mutabakatları vb bir çok iş...

Sonuçta muhasebecilik pis bir iş.
    Geçici Vergiler 14 ünden 17 sine uzadı ama hala Banka Kayıtlarını Göndermeyen(Saklayan) ler var , Songün olduğu kadar onayladık cumartesi Bordrolara giriştik, hadi yapmışken aylık muhtasarlarıda araya kattık cumartesiyide öyle gömdük, pazar günü çocuklar diyo hadi bizi dışarı götür; çocuklar durun çok yorgunum biraz dinlenmem lazım diyorken hemen fırçalar başlıyor bu nasıl işşş hafta içi akşama kadar çalışıyonuz yetmiyo cumarteside çalışıyonuz ne bitmez işiniz varmış (bu kadar çalışıyonuz ama ortada parada yok!!!) bi hafta sonu biyere götürmüyon evde oturtuyon bizi.......... Pazartesi başladı önümüzde Kdv dağları onları aşmadan ödemeler toparla,dağıt yetmedi yetmez üstüne cila niyetine Ba-Bs kafa bi dünya etrafımız biyana evdekilere kendimizi anlatamıyoruz.
    Keşkem Herşey HAYAL olsa.........

Müdavim Üye
    25 Şubat Basit Usul olacaktı. Demekki geçiciyi unutamadık.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı derind Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçici Vergiler 14 ünden 17 sine uzadı ama hala Banka Kayıtlarını Göndermeyen(Saklayan) ler var , Songün olduğu kadar onayladık cumartesi Bordrolara giriştik, hadi yapmışken aylık muhtasarlarıda araya kattık cumartesiyide öyle gömdük, pazar günü çocuklar diyo hadi bizi dışarı götür; çocuklar durun çok yorgunum biraz dinlenmem lazım diyorken hemen fırçalar başlıyor bu nasıl işşş hafta içi akşama kadar çalışıyonuz yetmiyo cumarteside çalışıyonuz ne bitmez işiniz varmış (bu kadar çalışıyonuz ama ortada parada yok!!!) bi hafta sonu biyere götürmüyon evde oturtuyon bizi.......... Pazartesi başladı önümüzde Kdv dağları onları aşmadan ödemeler toparla,dağıt yetmedi yetmez üstüne cila niyetine Ba-Bs kafa bi dünya etrafımız biyana evdekilere kendimizi anlatamıyoruz.
    Dertlerimiz hep aynı, sadece alıştık, hep aynı söze geliyoruz, afedersiniz eşşek olunca semer vuran çok oluyor, bu kadar yıldır hiçbirşey değişmedi, her afta, her teşvikte işimiz dahada arttı, bakalım nereye kadar gidebileceğiz... Artık " muhasebecilerin Kurtuluş Savaşı " başlamasınin zamanı çoktan geldi de geçiyor...

Yeni Üye
    Alıntı derind Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zamanlarda geçici olarak çalışan almanız yararınıza olur.. İnanın sırf fatura işlemesi için bir kişiyi tutsanız rahatlarsınız..