Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ** kdv ler nasıl gidiyor **

Moderatör
    Nereden
    Antalya

** kdv ler nasıl gidiyor **

arkadaşlar merhaba,
    iyi haftalar diliyorum,
    bu ay geçici vergiden dolayı bankalar filan çok uğraştırdı, defterleri işlemeye biraz geç başladık, malum kdv cuma günü son, kdv uzamasıyla ilgili bir müracaatta yok, sadece bende mi böyle bir sıkışıklık durumu var, sizlerde durum nedir?

Müdavim Üye
    merhabalar üstad....
    henüz kdv lere başlayamadık. pazartesi gününe uzasa bile yoğun çalışma gerekicek. müşterilerimize kosgeb ve yeni teşviklerle ilgili brifing veriyoruz ve vermeye devam edicez. neden bizde sadece diş doktoru gibi müşterimizin sadece dişini takip etmiyoruz. her meslek bir işle uğraşırken neden biz her işi yapmak zorunda bırakılıyoruz....

Müdavim Üye
    Nereden
    Osmaniye
    yeni veriyon kdv de 602 hesap kdvlerini nereye yazacağız
    ders

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sorun sizde Aydın Bey bence..Biz yıllık gv'lere bile başladık,hatta bitirmek üzereyiz,hata tahhakkuk da ettirecek ama yeni versiyon güncellemesi olacağı için şimdilik elimiz kolumuz bağlı maalesefİşin latifesi bir yana ayın 28 gün çekmesi de cabası.Bir de işletmeler için ba-bs taslağı yürürlüğe girerse tadından yenmez..

Kıdemli Üye
    Referandum öncesi uzatmanın lafı mı olur Aydın bey... Lütfen ama böyle düşünmeyin hüsnü zanı elden bırakmayın.

Ah şu Papatya falları...
    Muhasebe; muhakeme ve muvazene ile tekemmül eder...

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Şu sıralar vatandaşa teşvik üstüne teşvik veriliyor farkındaysanız, sigorta erteleme, vergi erteleme, kosgeb teşvikleri, ssk teşvikleri, tasası her zaman olduğu gibi bize düşüyor,
    biride çıkıp bizim için " uzama " haricinde birşeyler yapsa ne iyi olur hayalini bile kuramıyorum artık malesef...

Demekki çoğumuz aynı durumdayız...beklentiye girmeden ve ayağımız gazdan çekmeden çalışmaya devam...

Müdavim Üye
    işler çoktan bitti gelir vergisi kurumlar vergisi hepsi bitti benim.Hatta ve hatta 2017 yılının gelir vergisi ve kurumlarına başladım.Çok yavaşsınız aydın bey.Siz 4,5 G kullanmıyorsunuz sanırım

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    İbrahim bey, maşallah, aktif dinamik ve heyecanlısın yaş itibariyle ağırlaştım ben artık, kamlumbağa misali ilerliyorum ))
    4,5 G ye geçemedim henüz ondan galiba ,))))

Yanlız şunu anlamadım kafam karıştı,

1- gelir vergisi kurumlar vergisi hepsi bitti benim.
    2- gelir vergisi ve kurumlarına başladım.

bittimi başladınmı?

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı volkan8898 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar üstad....
    henüz kdv lere başlayamadık. pazartesi gününe uzasa bile yoğun çalışma gerekicek. müşterilerimize kosgeb ve yeni teşviklerle ilgili brifing veriyoruz ve vermeye devam edicez. neden bizde sadece diş doktoru gibi müşterimizin sadece dişini takip etmiyoruz. her meslek bir işle uğraşırken neden biz her işi yapmak zorunda bırakılıyoruz....
    Maşallah, ama çok sıkışacaksınız

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı AL4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun sizde Aydın Bey bence..Biz yıllık gv'lere bile başladık,hatta bitirmek üzereyiz,hata tahhakkuk da ettirecek ama yeni versiyon güncellemesi olacağı için şimdilik elimiz kolumuz bağlı maalesefİşin latifesi bir yana ayın 28 gün çekmesi de cabası.Bir de işletmeler için ba-bs taslağı yürürlüğe girerse tadından yenmez..
    Aynen, sistemi tam kuramadım daha, yavaş yavaş öğrenicem ))