Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kosgeb

Yeni Üye

kosgeb

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO'nun girişimleri sonucu sigorta acentelerinin KOBİ kapsamına alındığını bildirerek, "Yeni düzenlemeye göre, bundan böyle sigorta acenteleri de Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB) desteklerinden faydalanabilecek." ifadesini kullandı.

Mali müşavirler neden yararlanamıyor.herşeyi biz yapıyoruz bize hiçbirşey yok. turmob nerde???

Müdavim Üye
    şimdi denededim .sigorta (A) acentesi bir müşterim içim fakat faliyet kodununun kosgeb tarafından desteklenmediği uyarısı verdi.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    arkadaşlar bu kosgeble bu kadar uğraşılıyor...ancak benim mükelleflerimden geçen seferki sıfır faizli krediden yararlanan yok çevremdeki muhasebeci arkadaşlara da soruyorum onlarda da yok...forumda geçen mükelleflerinden yararlanan varmı gerçekten çok merak ediyorum..yoksa yüklende yüklen kosgebe birşey yok..umut fakirin ekmeği misali umutların peşinden mi koşuyor bu millet

Müdavim Üye
    Sayın Nadir Yıldız, aslında kendi sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz. Nereden sorunuza İstanbul yazmışsınız. İstanbul'da yaşadığınızı muhasebecilik yaptığınızı düşünüyorum. İstanbul dünyanın sayılı metropollerinden biridir. Nüfusu yanılmıyorsa tam 135 ülkeden büyük. Bu kadar büyük bir yerde insan kaynayan Türkiye'nin ve dünyanın en önemli ticaret merkezi olan biryerde 50.000 tl krediye başvuranlar çok az olur. Çünkü dairelerin arsaların kiraların fiyatı alabildiğine yüksek. Dünyanın sayılı zengin insanların yaşadığı fabrikalar havalimanları denizler kargolar herşey İstanbul'da.
    Kısacası İstanbul'daki esnaflar için 50.000 tl'lik kredi 1 yıllık otopark, boğazda birkaç kere yemek parası.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Sayın Karce yazdıklarınızı latife olarak algıladım...Allah sizide güldürsün...dediklerinize katılıyorum istanbul metropol,dev bir ülke,dünyanın ticaret merkezi arsa konut fiyatları kiralar almış başını gitmiş hatta bazı yerlerde fiyatlar avrupa ve amerikadakilerden daha pahalı.. sayılı zenginlerin ve her güzelliğin ve pisliğin olduğu bir şehrimiz dediğiniz gibi boğazda yemek parası vs.vs....ancak asıl beni güldüren esnaf yazmışsınız ya bu kelime çünkü esnaf dediğiniz kesim yukarıdaki yazdıklarınızı uzaktan izliyor..ve 50.000 TL kredi rüyalarını süslüyor..yukardaki saydığımız "İSTANBULLULAR" ise ya fabrikatör ya büyük işadamı sayılı zenginler zaten onlarda bizim gibi muhasebecilerle işleri olmaz Dört büyükler dediğimiz uluslararası firmalardan hizmet almaktalar..onlara dediğiniz gibi 50.000 TL çerez parası..saygılar..

Müdavim Üye
    dün açıklandı galiba kosgeb sonuçları gene bize çıkmadı çıkan var mı ? hangi sektörlere veriyorlar merak attim

Kıdemli Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    geçen seferki sıfır faizli kredi de 15'de 2. 2'side inşaatçı.

Müdavim Üye
    kosgeb kredi sonuçları açıklandı mı hangi linkten sorgulama yapılabilir ?

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    kosgeb web sayfasında 27/02/2017 tarihinden itibaren hak kazanan işletmelere sms ve e-mail gönderilecek diyor.