Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kısmi sgk rapor onaylama

Üye

kısmi sgk rapor onaylama

iyi günler bir çalışan 01.01.2017-20.03.2017 arası rapor aldı. bu rapor 10 günlük halinde nasıl onaylayabiliriz.
    herkese iyi çalışmalar

Müdavim Üye
    rapor onaylamanıza gerek yoktur. APHB de o çalışanı istirahatlı gösterip onayladığınızda rapor girilmiş sayılır her ay aynı işlemi yaptığınızda aylık olarak rapor ücretlerini alabilir.

Alıntı alp3029 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler bir çalışan 01.01.2017-20.03.2017 arası rapor aldı. bu rapor 10 günlük halinde nasıl onaylayabiliriz.
    herkese iyi çalışmalar
    ssk lı bir çalışan 23/05/2018 ile 21/07/2018 tarihleri arasında rapor almış. çalışan arkadaş para lazım dedi ve ssk ya sormuş kısmi onaylama yapabilirsiniz demiş. vizite giriş ekranında rapor bitmeden ssk onayı yapamıyoruz bildiğim kadarıyla. ssk daki memur arkadaş kısmi onaylama yapabilirsiniz demiş çalışanımıza. yapan yada konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhatkasim@hotmail.com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ssk lı bir çalışan 23/05/2018 ile 21/07/2018 tarihleri arasında rapor almış. çalışan arkadaş para lazım dedi ve ssk ya sormuş kısmi onaylama yapabilirsiniz demiş. vizite giriş ekranında rapor bitmeden ssk onayı yapamıyoruz bildiğim kadarıyla. ssk daki memur arkadaş kısmi onaylama yapabilirsiniz demiş çalışanımıza. yapan yada konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
    23 05 ile 31/05 arasına onay verebilirsiniz.Ben bu şekilde yapıyorum.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

kimlik no ya göre rapor aramaya girdiğinizde tek rapor gözüküyor. ve bitiş tarihi 21/07/2018 yazıyor. tarih geçmeden nasıl onaylayacağız ki. onaylarsak rapor kaybolup gider oradan???

kimlik no ya göre rapor aramaya girdiğinizde tek rapor gözüküyor. ve bitiş tarihi 21/07/2018 yazıyor. tarih geçmeden nasıl onaylayacağız ki. onaylarsak rapor kaybolup gider oradan???
    Siz sisteme girdiğiniz de 23/05 - ........ arası çalışmamıştır butonu çıkar.23/05 yazan yeri otomatik olarak sistem çıkartır fakat bitiş yerini siz yazarsınız.Siz bittiği yere 31/05 yhazıp diğer ay da kalan günleri onaylayacaksınız.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

yardımınız için teşekkür ederim. son bi sorum daha olacak. mayıs sonu onayı yaptıktan sonra bu rapor sistemden silinmez tekrar onay yapabiliriz değil mi . ... yanlış anlamayın daha önce hiç rapor bitmeden onaylamadım da. o yüzden tekrar tekrar soruyorum.

yardımınız için teşekkür ederim. son bi sorum daha olacak. mayıs sonu onayı yaptıktan sonra bu rapor sistemden silinmez tekrar onay yapabiliriz değil mi . ... yanlış anlamayın daha önce hiç rapor bitmeden onaylamadım da. o yüzden tekrar tekrar soruyorum.
    Rica ederim.Sistemden silinmez.siz diğer ay rapor sorgulama yaptığımız da rapor başlangıç tarihi 1 haziran olarak çıkacak.
    -ALBERT EİNSTEİN-

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    İşçinin işverene dilekçe ile başvurması halinde kısmi onaylama yapılır.

Siz raporu 10 lük 10 lük onaylayın.

Sistemden rapor silinmez.
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Alıntı Hüseyin KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşçinin işverene dilekçe ile başvurması halinde kısmi onaylama yapılır.

Siz raporu 10 lük 10 lük onaylayın.

Sistemden rapor silinmez.
    manuel giriş yapılan yerden 10 lük onaylıyorum zaten ama sistemsel olarak rapor onaylanmış olmuyor. Asıl raporu rapor bitmeden hiç onaylamadım. onaylayınca sistemden silinir ve gerçek bitiş tarihi itibari ile onaylayamazsam diye tereddüte düşmüştüm. inşallah dediğiniz gibi onaylayınca sistemden silinmez.