Sayfa 18 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 8161718
Toplam 178 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 178 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KDV Beyannamesinde “BELGE SAYISI” bölümü

Yeni Üye
    Nereden
    ANKARA
    Belge sayilarina 1 yazdim yazdim gönderiyorum yeter be yoğunluktan meydanlara inemiyoruz,arkadaşlarim darbeci misin sen diyor

Müdavim Üye
    arkadaşlar 01.07.2016 tarihli gerekli proğramları yeniden yükleyin bilgisayarınıza . göreceksiniz sonuç hesaplar bölümünden fatura sayıları kulakçığının kalmış olduğunu .

Müdavim Üye
    Alıntı muratkoca06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belge sayilarina 1 yazdim yazdim gönderiyorum yeter be yoğunluktan meydanlara inemiyoruz,arkadaşlarim darbeci misin sen diyor
    Ah aynı dert bende de var. Biraz sokaklara indim. Bu seferde beyannameler yetişmeyecek...

Üye
    Belge sayısı yazarak onaylamıştım beyanları tekrar düzeltme vermeye gerek yok herhalde

Müdavim Üye
    Alıntı sakalak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belge sayısı yazarak onaylamıştım beyanları tekrar düzeltme vermeye gerek yok herhalde
    Hayır yok.

Kıdemli Üye
    belge sayısı zorunluluğu ocak ayında başlamayacak mıydı? Tamamen mi kaldırıldı. E-Beyannamede güncelleme yapmama rağmen görünmüyor.

Müdavim Üye
    Alıntı asmakaya57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belge sayısı zorunluluğu ocak ayında başlamayacak mıydı? Tamamen mi kaldırıldı. E-Beyannamede güncelleme yapmama rağmen görünmüyor.
    Aman kardeşim nerden çıktı bu mesaj çok mu özledin belge sayısını yazmayı tam unutmuşarken lütfen akıllarına getirmeyelim

Kıdemli Üye
    Benim programım otomatik göndermeye geçmiş. Ama E-Beyannameye zaten eklenmemiş. Bir sorayım dedim. Aynen uyandırmayalım.