Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: muhasebe iş takip programı olabilir mi ?

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM

muhasebe iş takip programı olabilir mi ?

meslektaşlarım bürolarda çok sayıda işlemler yapıyoruz, sadece biz değil elemanlarımız da bu iş takibini yapmak zorundalar, gün içersinde çok sayıda ssk işe giriş-çıkış,ücretsiz izin evrakları, herhangi bir konuda mükellefin istekleri bankaya mizan, aklıma gelmeyen çok sayıda yapılmayı bekleyen işlemler, kendi büromda tüm işe giriş ve çıkışlar mükelleflerden mail olarak geliyor, mail dışında işe giriş ve çıkış bilgisi kesinlikle mecbur kalmadıkça almıyoruz böylece mailde her an görme şansımız ve kontrol imkanımız oluyor bu yönden çok sıkıntı yok,raporları zaten bir kullandığımız program aracılığıyla görebiliyoruz, manuel raporlar sadece mail yoluyla geliyor, ancak gün içersinde çeşitli mükelleflerin istediği herhangi bir konu hangi elamana söylenmişse bunun takibi yani zamanında yapmışmı, o iş yapılmamışmı daha sonra haberimiz oluyor, bu nedenle tabi bilgisayardan anlayan bir kişinin hazırlayacağı internet sitesinde mükelleflerimiz bizim ilgili sitemizde işe giriş çıkış ve evrak v.b. bunun gibi isteklerini buraya yazacakları, daha sonra işlem yapıldığında işleminiz yapılmıştır diye görebilecekleri, özetle meslek mensubu diyelimki akşam üstü olduğunda baktığında örneğin bu gün 30 ayrı işlem isteği olmuş ve bunun 20 si yapılmış ne zaman talep olmuş ve yapılmışmı, görebilecek bilmiyorum böyle bir şey yararlı olurmu sizce?

Müdavim Üye
    Sayın Yıl, sanki ev ödevi yapan öğrenci gibi hissettim kendimi. Sizi bilmiyorum fakat böyle bir tabloda bunları görünce beni canım sıkılır. Bu kadar angarya içinde aldığım paraya bakınca hastalığa yakalanırım. Gözüm görmezse birkaç ay sonra unutur giderim. Böyle bir tablo yapmayı size ve kimseye tavsiye etmem.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    haklısınız, mutlaka ancak mükelleflerden çok kendi büronuzdaki işlemlerin takibi ve elamanların durumunu görmek için olabilir mi dedim.