Sayfa 2 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 157 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KGK ne zaman yetkilendirme belgelerini verecek

Ziyaretci

Yetkilendirme için geri dönüşler başlamış. Yetkilendirilenler var.

Ziyaretci
    Değerli meslektaşlar,
    Eğer bir bağımsız denetim firmasında iseniz ,firma KGK'dan yetki alırken tüm denetçi kadrosu için sizin belgelerinizi alarak başvuru yapıyor.
    Bu şekilde Eybis harici daha hızlı yetkilendirme yapılıyor.
    Eğer belgeleriniz tamamsa sizin adınıza ancak bağımsız denetim firması adresine yazı yazarak;1035 TL herhangibir vergi dairesine Bağ.denetci yetkilendirme harcı ve 150+250=400 TL Kgk banka hesabına kimlik,mühür için yatırmanızı istiyor.
    Bunlar yatınca yine bağ.den firması bu belgeleri KGK'ya sunarak yetkilendirmeniz yapılıyor.
    Ben şu anda bu aşamadayım.KGK kimlikleri verdiğinde tekrar sizleri bilgilendireceğim.Edited by: Yalındenetim

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    3 hafta önce , eybis siteminden kayıt olanlara tekrar mesaj geliyor güncelleme yapın diye güncelleme yaptıktan sonra, ne zaman belgeyi veriyorlar.

Yeni Üye
    Gecenin bir vakti saat 22:30 23:00 arası KGK dan yetkilendirmenin yapıldığını ve harçların yatırılarak eybis üzerinden tescil ve ilanının yapılacağını birdiren bir sms aldım.Gecenin o saatine kadar ek mesai yapan arkadaşları kutluyorum. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

gokhanuy arkadaş tebrik ederim.

Müdavim Üye
    Sn.Gokhunay öncelikle tebrik ederim...sözkonusu eybis başvurunuzu kaç gün önce yapmıştınız? ve kaç gün içinde sonuçlandı?

KGK nın verdiği başvuru kayıt numarası ne idi....
    CPA, MA, IACML, IAIL

Ziyaretci
    Benim başvuru numaram 150754,ama halen bir cevap alamadım...

KGK ekranlara yeni alanlar eklemiş, bunları da doldurmanız gerekiyor (SPK, BDDK, mesleki sicil kaydınız bulunmadığına dair beyan ile medeni hak ehliyetiniz olduğuna dair beyan) bunlardan sonra tekrar baş vuru yapıyorsunuz. ilk kayıtta 54000 olan numaram 83000 olarak değişti. Ayrıca ana sayfaya tıkladığınızda cep no sorgusu geliyor. numaranızı yazdığınızda sms doğrulaması geliyor bu kodu da sisteme girdiğinizde numaranız kayıt altına alınıyor.

Güncellemeleriniz bir an önce yapın......
    CPA, MA, IACML, IAIL

Ziyaretci

bağımsız denetim yönetmeliği danıştayda iptal edilirse 3.000 tl ödenerek alınan lisansların akibeti ne olacak?Ödenen paralar geri verilecekmi