Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sesimizi duy TURMOB

Kıdemli Üye
    Arkadaslar hala birbirimizi kırıyoruz ve birbirimizle çekişiyoruz, su anki hak kayıplarından ne 15 yıl üstü SMMM'ler sorumlu nede haksızlığa ugrayan 15 yıl altı SMMM'ler Burda tek sorumlu genç üyelerini hiçe sayan, onların haklarının gasp edilmesine göz yuman, 15 yıllık üstü Meslek mensuplarımıza hak kazandırdık diye bas bas reklam yapıp birde gençlere nüsbet veren TURMOB sorumludur, Siyasi faaliyetleden başını kaldıramayan ve asli görevlerini yerine getiremeyen TURMOB sorumludur, inşallah bu seçimlerde biz genç mensupları ve objektif tecrübeli üstadlarımız gereken cevabı sandıkta vereceğiz. Ben en azından bir değişimin bizim acımızdan cok daha hayırlı olacagını düşünmekteyim.Saygılarımla

Üye
    Sana aynen katılıyorum kardeşim bu türmob felan hikaye iş yapmıyorlar arada öyle gaz verirler devir düşene kadar götürürler. Ben muhasebe bürosunda çalışıyorum smmm staj sınavı başvuru koşullarına baktım 960 tl dosya parası + 150 tl sınav ücreti resmi dolandırıcılıktır bu. Altı üstü bir oda bu deli dumrul gibi gelecekle olan köprümüze çökmüşler haraç kesiyorlar.

Müdavim Üye
    Türmob sizi duymaz çünkü onlar her yıl seminer ayağına kıbrısta

hayatta oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur