Sayfa 1 Toplam 67 Sayfadan 1231151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 661 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KGK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİMLERİ HK.

Üye
    Nereden
    Ankara
    BAĞIMSIZ DENETİM EĞİTİMLERİ NASIL GEÇİYOR ARKADAŞLARDAN BİLGİSİ OLANLARIN BİLGİ AKTARMASINI BEKLİYORUM.

Üye
    Nereden
    Ankara
    DEMEK Kİ KİMSE BAĞIMSIZ DENETÇİ BELGESİ ALMAK İSTEMİYOR GALİBA... DERSLER ÇOK ZOR OLDUĞU İÇİN KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR GALİBA...

Müdavim Üye
    İbrahim Seçkiner Üstad dan alıntı......</font><h5 ="uiStreamMessage userWrapper" -ft="&quot;&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;">M ALUMUNUZ
    ÜZERİNE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ 2 İLDE YMM LERE YÖNELİK EĞİTİMİN İLK
    ETABINI BİTİRDİ. GÖRÜŞMÜŞ OLDUĞUM YMM ARKADAŞLARDAN EDİNDİĞİM İZLENİM
    EĞİTİMİN İÇERİĞİNİN ZOR OLMADIĞINI (YMM'LERE YÖNELİK OLARAK) VE HEMEN
    EĞİTİMİN SONUNDA BAŞARI ÖLÇME SINAVININ YAPILDIĞINI SORU VE CEVAP
    KAĞITLARININ ÜNİVERSİTENİN BÜNYESİNDE KALDIĞI VE BU EĞİTİME KATILAN TÜM
    ARKADAŞLARINDA BAŞARILI SAYILACAĞI............</span></span></h5>

Müdavim Üye
    Sayın Hadisat sizden bir ricam var. Benim sitenizle ilgili giriş şifreme ihtiyacım var . Rica etsem özelden mesajla gönderebilirmisiniz.

Üye
    Arkadaşlar online eğitimlerde başladı biliyorsunuz. Online derlerin sınavı da mı online olacak bilen var mı?

Müdavim Üye
    Nereden
    Osmaniye
    online eğitim için bir yer ayarlanıp sınav orada toplu yapılacakmış?sakaryanın söylediği
    ders

Ziyaretci
    Bu eğitimlerin Turmob eğitimlerinden farkı neki 3.000 TL.'ye yakın para isteniyor? Turmob ile KGK karşı karşıya gibi getirilmesinin ilk ayağındameslek mensupları3.000 TL.kazık yedi. Tabi parası çok olan ymm ve 15-25 yıllık smmm'ler için bunların önemi yok. Ödeme durumu olan ve şartları tutan bütün meslek mensupları bu belgeyi almak için acele etsinler. Bu iş te özel smmm sınavına döndü diyelim. Özel smmm sınavı için de sm'ler de bu kadar parayı verdiler. Ama verilen para Turmob'a gitti.Şimdi verilecek bu paralar KGK ve üniversiteler arasında paylaşılacak. Geçiş döneminde böyle şeylerolur demekten başka yol görünmüyor. Ülkemizde yabancı sermayeli şirket sayısı (şirket gibi şirket) 50 bin civarında ve her yıl 5000 artıyor. Elektronik ticaret yani internet üzerinden ticaret, e-fatura ve e-defter hızlanarak devam ediyor. Bu şirketler muhasebeve denetim konusunda bastırıyorlar. Yani 2015 veya 2016 yılı başı gibi tfrs ve denetime geçileceğini söylersek yanlış yapmamış oluruz. Yani bu belgelerüç yıl sonra lazım olacak, yeniden almak ise çok zor olacak.

Üye
    Nereden
    Ankara
    ADANA VE BURSA DA EĞİTİME KATILAN ARKADAŞLARIMIZIN DERSLER VE SINAVLAR HAKKINDA BİLGİ VERMELERİNİ İSTİYORUM.

Üye
    Nereden
    izmir
    Adana ve Bursa dan sonra Gaziantep ve İstanbul da da eğitimler başladığına göre katılım sayısı armış olduğunu düşünürsek,bu akşam paylaşımlar olabileceğini düşünüyorum.

Üye
    Nereden
    Ankara
    BENDE SİZİNLE AYNI GÖRÜŞTEYİM FAKAT EĞİTİME KATILANLAR GALİBA EĞİTİMLER ÇOK ZOR OLDUĞUNDAN DOLAYI PEK BİLGİ VERMEK İSTEMİYORLAR GALİBA